نتایج جستجو برای عبارت :

تختخوابت را مرتب کن

دانلود کتاب تختت را مرتب کن
نویسنده: ویلیام مک ریون
تعداد فصل: 10 فصل
تعداد صفحات: 77صفحه
 کتاب:پی دی افpdf

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختخواب را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختت را مرتب کن pdf دانلود کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن رایگان خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن

دانلود فایل

خرید کتاب (تختخوابت را مرتب کن) | اثر ... - بانک کتاب ناهید www.nibs.ir › Book › تختخوابت-را-مرتب-کن - Translate this page خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن اثر ژنرال ویلیام اچ. مک ریون. کتاب تختخوابت را مرتب کن - کافه کتاب 2017 cafe-ketab2017.blogfa.com › post Translate this page کتاب تختخوابت را مرتب کن - عاش

دانلود فایل

بخشی از کتاب/ تختخوابت را مرتب کن - آخرین خبر akharinkhabar.ir › book Translate this page Feb 25, 2018 - در صفحه کتاب آخرین خبر، معرفی کتاب های خوب، قطعه هایی کوتاه از کتاب‌های منتخب و آخرین خبرهای دنیای کتاب را ببینید. تختخوابت را مرتب کن by William H. McRaven - Goodreads https://www.goodreads.com ›
دانلود رایگان کتاب تختخوابت را مرتب کن

تختخوابت را مرتب کن -بیشتر از یک نفرhttps://www.bishtarazyek.com › ماجراهای-شماچند ماه پیش کتابی دیدم بودم به اسم make your bed یا تختخوابت را مرتب کن که جزو کتابهای خیلی پرفروش ... کتاب کوتاهیه که در عرض دو روز خوندمش و داخل این پست اینستاگرام کوتاه در موردش گفتم ... هدف گذاری حرفه ای + دانلود رایگان فیلم سمینار.خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن (چیزهای کوچکی که می ...https://shahreketabonline.com › products › تختخوابت_را_

دانلود فایل

کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن - ویلیام اچ. مک ریون - آوانامه https://avanameh.com › ... › روانشناسی و موفقیت Translate this page Rating: 2.2 - ‎4 reviews کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن اثر ویلیام اچ. مک ریون ... برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید ... در حال حاضر
کتاب تختخوابت را مرتب کن .اثر ژنرال ویلیام اچ. مک ریون
کتاب «تختخوابت را مرتب کن» نوشته‌ی «ژنرال ویلیام اج مک یون» و ترجمه‌ی حسین گازراست. نویسنده در مقدمه کتاب آورده است: «در روز هفدهم ماه می سال ۲۰۱۴، من افتخار این را داشتم که در جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه تگزاس در آستین سخنرانی کنم. اگرچه خودم هم از همین دانشگاه فارغ‌التحصیل شده بودم، ولی بعید می‌دانستم یک ژنرال جنگی که زندگی حرفه‌ای خود را در جنگ سپری کرده، خیلی مورد استقبا
کتاب «تختخوابت را مرتب کن» نوشته‌ی «ژنرال ویلیام اج مک یون» و ترجمه‌ی «حسین گازر» است. نویسنده در مقدمه کتاب آورده است: «در روز هفدهم ماه می سال ۲۰۱۴، من افتخار این را داشتم که در جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه تگزاس در آستین سخنرانی کنم. اگرچه خودم هم از همین دانشگاه فارغ‌التحصیل شده بودم، ولی بعید می‌دانستم یک ژنرال جنگی که زندگی حرفه‌ای خود را در جنگ سپری کرده، خیلی مورد استقبال دانشجویان کالج قرار بگیرد. اما دیدن آن‌هایی که ب
سلام‌روزوساعات‌پاییزی رنگارنگتون‌بخیر
اولین‌کتابی‌که‌واسه‌معرفی‌انتخاب‌کردم‌کتاب‌"تختخوابت‌رامرتب‌کن"هست
شخصاوقتی کتابی رو میبینم ویا واسه خریدن کتاب به کتابفروشی و نمایشگاه کتاب میرم اول ازهمه عنوان کتاب باید برام جذاب باشه بعدم فهرست مطالب که تو کتاب انتخاب شده ،شماچطور؟؟
باخط‌ریزترزیرعنوان‌کتاب‌این‌جمله‌دیده‌میشه:          "چیزهای‌کوچکی‌که‌می‌توانند‌زندگی‌ات‌وشایددنیاراتغییردهند"
وجدا‌عنوان‌کتاب‌گویا
شخصاوقتی کتابی رو میبینم ویا واسه خریدن کتاب به کتابفروشی و نمایشگاه کتاب میرم اول ازهمه عنوان کتاب باید برام جذاب باشه بعدم فهرست مطالب که تو کتاب انتخاب شده ،شماچطور؟؟
باخط‌ریزترزیرعنوان‌کتاب‌این‌جمله‌دیده‌میشه:          "چیزهای‌کوچکی‌که‌می‌توانند‌زندگی‌ات‌وشایددنیاراتغییردهند"
وجدا‌عنوان‌کتاب‌گویا
شخصاوقتی کتابی رو میبینم ویا واسه خریدن کتاب به کتابفروشی و
نمایشگاه کتاب میرم اول ازهمه عنوان کتاب باید برام جذاب باشه بعدم فهرست مطالب که
تو کتاب انتخاب شده ،شماچطور؟؟
باخط‌ریزترزیرعنوان‌کتاب‌این‌جمله‌دیده‌میشه:          "چیزهای‌کوچکی‌که‌می‌توانند‌زندگی‌ات‌و
شایددنیاراتغییردهند"
وجدا‌عنوان‌کتاب‌گوی
سلام دوستان حالتون چطوره؟؟
امیدوارم روز بارونی وخوبی رو سپری کرده باشین
باهاتون همراه هستم با بخش دوم از "بریده کتاب "از کتاب تختخوابت را مرتب کن نوشته ی ویلیام اچ مک ریون
در انتهای فصل نهم کتاب اومده که:
"امیدقدرتمندترین نیروگیتی است.با امید می توانیم ملت ها رابه سوی تعالی سوق دهیم .باامیدمی توانیم تسلای خاطردردکشیده ها باشیم. با امیدمی توان درد ضایعات تحمل ناپذیر را آسان ساخت .گاهی اوقات تنها به یک نفر برای تغییر نیاز است.
همگی ما روزی خود
به نام خدا 

۲۱شهریور عصر روز پنج شنبه در تلگرام و کانالی ،عنوان مسابقه ای توجه مرا به خود جلب کرد.قرار بود تک مصرعی به مصرع زیر اظافه کنیم.《به تو دلبستم و غیر تو کسی نیست مرا》
راستش با خواندنش یادِ کسی که به او دلبسته ام، افتادم. چون قبل ها هم شعرایی گفته بودم 《البته اگه بهشون شعر گفت》تصمیم گرفتم منم در مسابقه شرکت کنم . دلبسته خود را مقابل خود فرض کرده و مصرع بالا را چندین بار برایش خواندم. تا اینکه موضوع بعدی حرفم مشخص شد و با کمی ویرایش
سلام دوستان حالتون چطوره؟؟
امیدوارم روز بارونی وخوبی رو سپری کرده باشین
باهاتون همراه هستم با بخش دوم از "بریده کتاب "از کتاب تختخوابت را مرتب کن
نوشته ی ویلیام اچ مک ریون
در انتهای فصل نهم کتاب اومده که:
"امیدقدرتمندترین نیروگیتی است.با امید می توانیم ملت ها رابه سوی تعالی سوق دهیم
.باامیدمی توانیم تسلای خاطردردکشیده ها باشیم. با امیدمی توان درد ضایعات تحمل
ناپذیر را آسان ساخت .گاهی اوقات تنها به یک نفر برای تغییر نیاز است.
همگی ما روزی خود
بدم میاد از تنبلیم ،از تن پروریم ،صبح تا شب پای یه گوشی فقط وقت تلف کردن !!!!باید جلوی خودمو بگیرم با گوشیم کار نکنم ،به زندگیم برسم اتاقمو مرتب کنم واسه فاینالم بخونم ،درس های عقب افتاده رو جبران کنم لباسامو مرتب کنم ،ناسلامتی عیده ها ،اه لعنت به تنبلی ...این بود چیزی میخواستم ؟؟؟
سلام و وقت بخیر
با اولین بریده کتاب این هفته ازکتاب "تختخوابت را مرتب کن " همراهتون هستم.
"گاهی اوقات چیزهای بسیار ناچیزی وجوددارندکه شما می توانید با انجام دادنشان ،ماحصل روزخوراتحت تاثیرقراردهید .درنبردهاسربازان می میرند،خانواده ها داغدار می شوندوروزهاطولانی تروپرازاضطراب می شوند.شمادنبال چیزی هستید که تسلای خاطرتان باشد ؛چیزی که انگیزه شروع روزی جدید رادرشمابیدارکندوبتواندحسی از غروروافتخاررادراین دنیایی که گاهی به زشتی می گراید
سلام و وقت بخیر
با اولین بریده کتاب این هفته ازکتاب "تختخوابت را مرتب کن " همراهتون هستم.
"گاهی اوقات چیزهای بسیار ناچیزی وجوددارندکه شما می توانید با انجام دادنشان ،ماحصل روزخوراتحت تاثیرقراردهید .درنبردهاسربازان می میرند،خانواده ها داغدار می شوندوروزهاطولانی تروپرازاضطراب می شوند.شمادنبال چیزی هستید که تسلای خاطرتان باشد ؛چیزی که انگیزه شروع روزی جدید رادرشمابیدارکندوبتواندحسی از غروروافتخاررادراین دنیایی که گاهی به زشتی می گراید
تو خونه تاپ و شلوارک نپوشین!اگه میپوشین، نرین دم در کفشارو مرتب کنین...!
یهویی باد میزنه در بسته میشه، پشت در میمونین! باید برین از همسایه چادر و پیچ گوشتی بگیرین اونوقت (اگه شانس بیارین کسی تو راه پله نباشه و خانمش درو باز کنه) و خودتون به زحمت درو وا کنین...!
وسواس مرتب کردن نداشته باشین...! 
- آشپزخانه را به صورت مداوم تمیز کنید .
- سینک ظرفشویی را همیشه تمیز نگه دارید .
- حتما لوازم آشپزخانه را به دور از دید نگهداری کنید .
- در شرایط و مواقع اضطراری فقط ظاهر را مرتب کنید . 
داشتن آشپزخانه‌ای که همیشه مرتب است، شبیه به قصه و رویاست. اما این حکایت واقعی بعضی آشپزخانه‌هاست. فرقی ندارد آشپزخانه کوچک باشد یا بزرگ، بعد از صرف غذا باشد یا یک دورهمی ساده به صرف قهوه و یا حتی بعد از یک مهمانی شلوغ. آشپزخانه همیشه مرتب، تمیز و بی‌نقص به نظر می
چندتا کار داشتم که گفتم بعد از انجام دادن اون ها ، بیام و بنویسم ...
اما نظرم عوض شد و دلم همین الان ، نوشتن رو خواست
بدون اون حس کمال گرایانه ای که بهم میگه اول از همه ، همه چیز باید منظم و مرتب باشه و بعدش شروع کرد...
با همین قالب وبلاگ نصف و نیمم 
می خوام بنویسم و مهم نیست که همه چیز خیلی ریزبینانه مرتب وسرجاش هست یانه ...
بعضی وقتا باید شروع کرد ، بدون اینکه تمام شرایط انجام اون فراهم شده باشن .
خیلی خوبه ها که همه چیز مرتب و سرجاش باشه و بعد شروع
چندتا کار انجام نداده شده دارم که گفتم بعد از انجام دادن اونا بیام و بنویسم 
اما نظرم عوض شد و دلم همبن الان نوشتن رو خواست بدون اون حس کمال گرایانه ای که بهم میگه اول از همه ، همه چیز باید منظم و مرتب باشه و بعدش شروع کرد...
با همین قالب وبلاگ نصف و نیمم 
می خوام بنویسم و مهم نیست که همه چیز خیلی ریزبینانه مرتب وسرجاش هست یانه 
بعضی وقتا باید شروع کرد بدون اینکه تمام شرایط انجام اون فراهم شده باشن 
خیلی خوبه ها که همه چیز مرتب و سرجاش باشه و بعد
 مرتب نگه داشتن خانه در طول هفته
روش هایی برای مرتب نگه داشتن خانه وجود دارد که شما می توانید با انجام دادن کارهای زیر در طول روز از نامرتب شدن خانه جلوگیری کنید. وقتی شما هر روز این کارها را انجام دهید به مرور عادت شما می شود اگرچه شاید در اولین روزها این کارها سخت باشد، ولی با دیدن تمیزی و مرتب بودن خانه تمام خستگیتان از بین می رود و احساس رضایت می کنید شما می توانید با رعایت کردن این نکات خانه داری، خانه ای مرتب داشته باشید و هیچ گاه از آمدن
کمد و لباس های پراکنده در اتاق را مرتب و به هشت تا از گلدان ها رسیدگی کردم. باورم نمیشود که همین مختصر کار ، ۶ساعت طول کشیده! سرگیجه دارم و فقط خدا میداند با هر سر گیجه من چه قدر میترسم که مبادا از حال بروم! با سرگیجه ای شدید و تیغ کاکتوس ها توی دست رفتم روی میز و پرده ام را زدم. از نمیدانم کی که مامان شسته بودتش اتاقم پرده نداشت!
حالا علاوه بر مرتب کردن گل و خاک کف اتاق، باید قفسه های کتاب و جینگیل جات را مرتب کنم. دو قفسه زیر استند گلدان ها _ که عمل
شنبه شارژر جدیدم رسید ... بد نبود ولی خب مثل مال خودمم نبود! 
امروز بابام شارژر گم شدمم پیدا کرد:/
همیشه ی خدا وقتی بابا جایی رو مرتب میکنه، یه چیزی گم میشه! اون روزم مهمون داشتیم و من خونه نبودم، بابام مرتب کرده بود اتاقمو. و خب نتیجه ش گم شدن شارژر بود. 
به هر حال خوشحالم شارژرم پیدا شد ^__^ (حقیقتش تعلق خاطر عجیبی به وسایلم دارم! حتی بهترشم بهم میدادن، بازم همون شارژر خودم فقط میتونست خوشحالم کنه:/)
جدن توی این عمر کوتاه به بیست نرسیده م، حداقل از سنی که یاد گرفتم حرف بزنم - و اینطور که از شواهد بر میاد خیلی هم زود بوده - یاد ندارم دلم میخواسته حرفی بزنم و نتونسته باشم. منظورم از لحاظ چیدن کلمه ها تو ذهن کنار هم و تبدیل کردنشون به صوته. تا یه سنی که کلن محدودیتی نداشتم. ابتدایی از مدرسه که میومدم انقدر حرف میزدم که مامانم ازم خواهش میکرد یکمی ساکت بشم. اما خب بعد یه سنی هم فقط جمله ها توی ذهنم مرتب می شدن، خیلی هاش به صوت تبدیل نمیشد، در بهتری
#تلنگرانه
✌️ #بی‌نظیر

مرحوم حاج اسماعیل #دولابی درباره #انتظار واقعی فرج، داستانی #لطیف و #آموزنده نقل کرده: 

« پدری چهار تا بچه را گذاشت توی اتاق و گفت این جا را مرتب کنید تا من برگردم. 
خودش هم رفت پشت پرده. 
از آن جا نگاه می‌کرد می‌دید کی چه کار می‌کند، 
می‌نوشت توی یک کاغذی که بعد #حساب و کتاب کند...

یکی از بچه‌ها که #گیج بود، 
حرف پدر یادش رفت. 
سرش گرم شد به بازی. 
یادش رفت که آقاش گفته خانه را مرتب کنید..

یکی از بچه‌ها که #شرور بود ش
یک خانوم با کلاس صد کیلو ارایش نداره ولی همیشه سعی داره ابروها و صورتش اصلاح شده و مرتب باشه
خانوم با کلاس مرتب و تمیز  لباس می پوشه و بند مد روزهای عجیب و غریب نیست!
خانوم با کلاس لبخند به لب داره و خوش برخورده ولی جلف و دلقک نه!
خانوم با کلاس اهل مطالعه هست و عضو کتابخانه
خانوم با کلاس تا لنگ ظهر نمی خوابه
خانوم با کلاس یادگیری هنرها رو عار نمی دونه 
خانوم با کلاس کم حرف و گزیده گویی هست
خانم با کلاس اهل مجادله و جر و بحث نیست
خانم با کلاس اهل غ

شترمرغ نسبت به سایر حیوانات خونگرم و در حالی که هنوز سر را در دمای مطمئن نگه داشته اید.همانطور که به طور مرتب حیوانات بیابانی به طور مرتب انجام می دهند شتر مرغ ها به ندرت به دنبال سایه می روند. علاوه بر این ، ادرار شتر مرغ دارای اسید اوریک است که در یک ماده مانند مخاط وجود دارد که به حداقل رساندن از دست دادن آب کمک می کند.
شترمرغ نسبت به سایر حیوانات خونگرم و در حالی که هنوز سر را در دمای مطمئن نگه داشته اید.همانطور که به طور مرتب حیوانات بیابانی به طور مرتب انجام می دهند شتر مرغ ها به ندرت به دنبال سایه می روند. علاوه بر این ، ادرار شتر مرغ دارای اسید اوریک است که در یک ماده مانند مخاط وجود دارد که به حداقل رساندن از دست دادن آب کمک می کند.
در خانه‌ی من ظاهرا همه چیز زیبا و مرتب و تمیز است. همه چیز سر جای خودش است. چیزی گم نمی‌شود و جای هر چیزی دقیقا مشخص است، اما در باطن... هرچه بنویسم تف سربالاست. در واقع خانه و زندگی من مثل گهِ کادوپیچ شده است. دوست تقریبا شاعری دارم که اسمش مصطفی است، موصو صدایش می‌زنیم. این اصطلاح گهِ کادوپیچ شده را از او یاد گرفته‌ام. هرچه هست وضعیت من و خانه و زندگی‌ام را به درستی شرح می‌دهد. در خانه‌ی من ظاهرا همه چیز تمیز و مرتب است اما اگر کتاب‌های کتاب
برنامه ای نوشتم که تعدادی عدد رو داخل خود برنامه تعریف کرده و ســــپس با روش مرتب سازی حبابی مرتبشون کنه. حالا شما سعی کنید برنامه ای بنویسید که همین اعداد رو از ورودی گرفته و مرتب کنه. میتونید یک شرط بگذارید که اگه کاربر کاراکتر خاصی رو وارد کرد به معنای پایان اعداد  وارد شده باشه. یا میتونید اعداد رو یکجا بگیرید و پردازش کنید. اگه سوالی بود در خدمت هستم.
#Programmer : Saeed Damghanian
#Web : Pyschool.blg.ir
def bubbleSort(arr):
    n = len(arr)

# Traverse through all array elements
    for i in ran
من خیلی حساس و مرتب بودم...
حساس تر و مرتب تر شده بودم درین سالها...
اتاقم رو هر شب جارو میکردم...
تو تمام این سالها یه بار فقط سوسک خیلی ریز دیدم توی اتاقم و باهاش مدارا کردم چون هیچ وقت از زیر تخت در نیومد....

حالا...من ۱۲ روز خونه به خونه با یه مشت خارجی جابجا شدم و روی تخت جدید خوابیدم و کل زندگیم تو یه چمدون بوده...
حالام که برگشتم هر شب یه جام...
یه شب دانشگاه میخوابم...
یه شب مهمونم خونه دوستام...
یه شب اتاق دوستم که رفته مسافرت...
امشب اتاق همون دوس
امروز از دانشکده با زهرا برگشتم. یه چیزی خیلی فکرم رو مشغول کرده بود و از طرفی وقتی داشت یه ماجرایی رو در مورد یکی از همکلاسیامون تعریف میکرد علی رغم این که هیچ علاقه ای به گوش دادن داشتم ولی داشتم سعی ام رو میکردم که گوش کنم اما گویا حتی اونم فهمیده بود که حواسم نیست و گفت که چرا توجه نمیکنی چی میگم؟ بله میدونستم که یک چیزیم هست ولی حتی خودمم نمیدونستم. براش یه بهونه ای آوردم و بله وقتی رسیدم بالا فهمیدم پریود شدم. لعنت بهش همیشه قبلش اینقد حا
Google الگوریتم های خود را به طور مرتب به روز می کند. در حقیقت ، اگر از تاریخچه به روزرسانی الگوریتم گوگل دیدن کنیم ، به راحتی می توان فهمید که چندین بار در ماه ، بارها و بارها در سال ، به روزرسانی های جدید را حذف می کند. برخی به روزرسانی ها شامل …The post چگونگی تأثیرگذاری به روزرسانی های Google روی برنامه SEO appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2SoCI8Y
مشاهده مطلب در کانال
اگر از دندان های شلوغ و نا مرتب رنج می
برید و هنوز اقدامی به درمان آن نکرده اید، نگران نباشید هنوز وقت دارید
تا از دندان هایی ردیف و مرتب با لبخندی زیبا بهره مند شوید.
ارتودنسی
یک روش درمانی است که برای نامرتبی و شلوغی دندان های استفاده می شود.
خوشبختانه در این روش درمانی هیچ گونه محدودیت سنی وجود ندارد و افراد هر
زمان که بخواهند می توانند از این روش استفاده کنند.
ادامه مطلب
این که آیا از Google ، Yahoo ، MSN یا Dogpile استفاده می کنید ، جستجوی وب می تواند مفید و ناامید کننده باشد. اگر توصیه ای در زیر کمربند خود ندارید ، می توانید در مرتب سازی و مرتب کردن نتایج غیر ضروری در صفحه ، وقت خود را تلف کنید. همه می دانند …The post 10 گام سریع برای تبدیل شدن به یک کاربر Google Power appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2VTqmYC
مشاهده مطلب در کانال
سلام. تو پست قبل گفته بودم میام اینجا از بولت ژورنال و اینها میگم. یه کم طولانی شدش ببخشید :)
‌[فقط چون ممکنه تا آخر نرین به جای پی‌نوشت اینجا ازتون می‌خوام که اگه تونستین یه فاتحه برا پدر دوستم بفرستین :( ]

من اصولا عادت به نوشتن و ثبت کردن کارهام دارم. چه تو وبلاگ باشه چه تو دفتر، شکل خاطره و روزانه‌نویسی داشته باشه یا لیست کردن کارهای روزانه یا هفتگی باشه. در همین راستا اول تابستون ۹۷ گفتم هبیت ترکر۱ رو امتحان کنم. خیلی شنیده بودم ملت بولت
" آشپز خانه درمانی " نوعی از درمان افسردگی است که خودم کاشف ِ آنم. وقتی حوصله ی احدی را ندارم، وقتی انقدری بی دلیل عصبی ام که دلم بخواهد زمین و زمان را به هم بدوزم ، وقتی می رسم به آن نقطه ی " لعنت به زندگی " ، همه ی توانم را جمع می کنم و کشان کشان هر طور که شده خودم را به آشپزخانه می رسانم و پیش بند را می بندم و شروع میکنم... ظرف ها را سر حوصله کف میزنم و آب می کشم. ظرف ها که تمام شدند سینک را با سیم می‌سابم.( مهم است که با آب شروع کنید، چون آب به شدت نشا
سرنگ در پزشکی وسیله‌ای است که برای تزریق دارو به بدن به کار می‌رود. سرنگ عموماً وسیله‌ای استوانه‌ای‌شکل و مدرّج است که در انتهای آن پیستونی قرار دارد که با فشار دست، دارو را به جلو هدایت و از طریق سرسوزن تیز وارد بافتِ بدن می‌کند. هم اکنون شرکت فیض طب تنها تولیدکننده سرسوزن دندانپزشکی در ایران می‌باشد.

انواع سرنگ در ایران
تا قبل از سال 91 سرنگ به صورت یک محصول وارداتی به ایران وارد می‌شد. اما به جهت حمایت از تولید سرنگ داخلی با ت
اتاق رو تحویل گرفتم و هنوز وسایلم رو مرتب نکردم، چون فضایی برای مرتب‌کردن وسایل، وجود خارجی نداره :|
شام ندارم. نه امشب و نه فردا شب. و احتمالا می‌دونین که چقدر آشپزیم خوبه؟ بله، به همین علت، کیک و آبمیوه گرفتم و الان گرسنه‌م هست، ولی دلم نمیاد بخورمشون. چون تنها اندوخته‌ی غذاییم هست فعلا! منتظرم به مراحل سخت‌تر گشنگی وارد بشم و بعد ببلعمش! 
اگه زنده موندم، میام و پشت‌پرده‌ی پسرای اتوکشیده و خوشگل دانشگاه‌های مملکت رو بهتون نشون میدم تا
مواقعی
که استرس دارم یا ناراحتم یکی از کارهایی که میتونه آرومم کنه مرتب کردن
اتاقمه.دیروز صبح که بیدار شدم پدر گفت شب مهمون داریم و خوب این یک هفته
اخیر که عقد و مهمونی بودم فقط نیمه شب میرسیدم خونه و باز صبح میرفتم
بیرون.انگار توی اتاقم روده ی گاو پاره شده بود.هرچی لباس بود وسط اتاق
ریخته بود.
دیروز صبح زود که بیدار شدم استرس داشتم استرس خدافظی با
خاله.استرس مهمونی شب..افتادم به جون اتاقم ولی دست و دلم نمیرفت عمیق
بشینم و کمدهامو مرتب کنم.
کتاب ای کاش وقتی 20 ساله بودم می دانستم
کتاب «ای کاش وقتی 20ساله بودم می‌دانستم» را «تینا سیلیگ» نوشته و «محمدرضا آل‌یاسین» به فارسی برگردانده است. این اثر یکی از پرفروش‌های بازار جهانی کتاب است که در توضیحات آن می‌خوانیم: «این کتاب نقل ماجراهای جذاب و حیرت‌انگیز افرادی است که نویسنده در مقام استاد، محقق، مشاور و... با آن‌ها سروکار داشته است. نقطه‌ی اشتراک همه‌ی این افراد آن است که بر تمام الگوها و مفروضات از پیش تعیین‌شده در ذهنشان خط ب
امروز روز عجیبی بود برام.دیشب آخرشب بعد سه روز خونه نبودن برگشتیم با کلی خستگی.صبح زود میم رفت سرکار و من تا ده نتونستم پاشم و حالم بد بود.به سختی پاشدم و کارها رو سروسامان دادم و یکمی خونه مرتب شد.میم سه اومد و خیلی یهویی گفت که باید بره یه ماموریت دو سه روزه.چهار رسوندمش و اومدیم خونه در حالی که همه چیز دلگیر بود و حتی فرصت نشد درست و حسابی ازش خداحافظی کنم.دخترها شونصد بار باب اسفنجی دیدن و من بی حال افتاده بودم.به هیچ کس نگفتم که میم رفته که

۱- ویروس کرونا از پوست سالم رد نمی‌شود و تا ده دقیقه روی پوست زنده است؛ پس اگر دستکش ندارید نگران نباشید فقط نباید دست‌های خود را به بینی و دهان خود بزنید.
۲- ویروس کرونا در سطوح پارچه‌ای تا ۶-۱۲ ساعت، سطوح فلزی ۱۲- ۲۰ساعت و در سطح استیل تا ۲۰ روز زنده است.
۳- این ویروس تا ۶۰- درجه سانتیگراد زنده است، ولی در دمای ۳۰ درجه سانتیگراد به بالا می‌میرد؛  پس بهتر است شستشو‌ها و نظافت‌ها را با آب گرم انجام داد.
۴- کرونا ویروس با آب گرم و مواد شوینده خ
سلام
میخوام نظرتون رو درباره یه موضوعی بپرسم بچه ها. مخصوصا پسرها که از روحیات خودتون بیشتر خبر دارین و همجنسان خودتون رو میفهمین جواب بدین و اگه دختر خانم ها هم چیزی به ذهن شون میرسه خوشحال میشم بنویسین.
یه آقا پسری هستش همیشه به صورت مستمر پروفایل دختری رو چک میکرد و مرتب سر میزد به پروفایلش. یعنی همه ش منتظر بود که دختره عکس بذاره یا عکس پروفایلش رو عوض کنه تا این دوباره ببینه. یه همچی حالتی دقیقا. 
اما چند ماهه که دیگه اصلا به پروفایل اون د
وبلاگ کمد بایگانی:اصول چیدمان کمد

ایده هایی برای چیدمان و مرتب کردن کمد و کابینت

راهنمای چیدمان کمد و کابینت

چیدمان کابینت دستشویی

ایده های چیدمان کابینت

روش چیدمان کشو

چیدمان کمد

راهنمای چیدمان کابینت

مرتب کردن کمد

ایده های چیدمان کمد
مرتب کردن زیر تخت

امیدواریم از این مطلب بهره کافی را برده باشید ، بزودی با شما همراه خواهیم بود در یک مطلب تازه تر از دنیای چیدمان و دکوراسیون
برای ثبت آگهی رایگان به سایت شهر24 مراجه کنید
سایت شهر2
امروز شاید به ظاهر یه آزمون رانندگی بود و یه رد شدن ساده برای اولین آزمون و منتظر یه فرصت دیگه شدن، ولی برای من روز عجیبی بود.  سه ساعت و ربع توی گرما کنار من نشستی، بهم روحیه دادی، بهم آرامش دادی و بعد از پیاده شدن از ماشین دستتو دورم حلقه کردی و گفتی فدای سرت . شاید به ظاهر  اتفاق ساده ای باشه اما انقدر منو به اوج آسمون برد که امروز برای اولین بار، خیلی عمیق ، به خونه مون احساس دلبستگی کردم. باورت میشه که امروز برای اولین بار رفتم توی آشپزخونه
میچرخم ، میچرخم ، میچرخم ، لبخند میزنم و میرقصم ، باد موهامو پریشان میکنه و  مثل کودکی خندان و با شوق موهایم را دست باد میسپارم ...
کم کم دارن میان، منتظرشون بودم ، با رقص به استقبالشون میرم ، مودب و متشخص قدم بر میدارن و دعوتشان میکنم به رقص ، از میان جمع دستشو میاره جلو ، دو به شک میشم ، دستهاشو بگیرم یا همه چیز را رها کنم و برم ، مامان با یه سینی تزیین شده که روش اسپند دود کرده سَر میرسه و دور سَرم اسپند دود میکنه ، دستشو میگیرم ، شلخته است و نا
خونه‌ی ما
دیشب، دوازده شب، بعد از رفتن خانواده، افتادم به جان خانه و جارو و گردگیری و شیشه‌پاک‌کن و... با خودم گفته بودم که آخیش، تا مدتی کسی نیست که هی میزها را جابجا کند یا لک لیوان چایش را رویشان بیندازد، همه‌ی بالش‌ها را روی یک مبل جمع کند یا بیاوردشان وسط خانه و بخوابد، خرده نان روی فرش‌ها بریزد یا از شب تا صبح دویست بار آب بخورد و صبح دویست تا لیوان روی سینک باشد و... با خودم گفته بودم، الان، همین نصفه شبی، مرتب می‌کنم و تا مدت زیادی را
_آموکسی سیلین عفونت‌های ویروسی مثل سرماخوردگی ها و آنفلوانزای رایج را درمان نمی‌کند_اگر به پنی سیلین حساسیت دارید، نباید از آموکسی سیلین استفاده کنید.
_آموکسی سیلین، تأثیر قرص‌های پیشگیری از بارداری را کاهش می‌دهد و احتمال اینکه شما همزمان با مصرف این دو قرص باز هم باردار شوید وجود دارد
_آموکسی سیلین را درست مطابق با تجویز پزشک‌تان مصرف کنیدبعضی از آموکسی سیلین‌ها را باید همراه با غذا یا یک ساعت بعد از آن مصرف کنید
_اگر آموکسی سیلین را
عزیز دلم
تو،
مخاطبِ شعر منی
و من
مخاطبِ تحسین تو.
تو
در سکوت شکوفا می شوی
و من
در سخن جلوه می کنم.
تو،
خانه را جارو می کنی
و رخت ها را می شویی
و ظرفها را مرتب می چینی
به همان زیبایی که من
شعری می سرایم
یا چیزی می نویسم.
ما،
دو روی یک سکه ایم
دو روی یک حقیقت
سلامامروز میخوایم سایت های مفید فناوری را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .
اطلاعاتی در مورد  فیلتر کردن ستون ها در اکسل چطور انجام می شود؟
 فیلتر کردن ستون ها در اکسل و سایتی در مورد آن
اطلاعاتی در مورد اکسل
سایتی در مورد ستون های موجود در اکسل
مرتب سازی ستون ها در اکسل را توضیح دهید
اطلاعاتی در مورد مرتب کردن ستون در اکسل
اطلاعاتی در مورد فیلتر کردن ستون ها در اکسل
اطلاعات مفید فناوری
حل مشکلات فناوری
موفق با
برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی، روی تصویر بالا کلیک کنید.                  ...: پوستـر ویـروس کرونـا :...علائم : سـر درد - گـلـــو درد - سـرفـه کـردن - تـب شـدیــد.انتقال : حیوانات - اشیاء آلوده - دست دادن - هوا (عطسه).پیشگیری : در موقع سرفه یا عطسه دهان خود را بپوشانید - اجتناب از دست دادن و تماس با افراد بیمار - استفاده مرتب از ماسک توسط افراد مبتلا به ویروس - شستن مرتب دستها با آب و صابون به مدت 20 ثانیه.دانلود با کیفیت بسیار بالا و رایگان در https://eitaa.com/zai
آره خلاصه، بد عادت شدیم...توی وبلاگای قبلی کلی ملت کامنت می‌ذاشتن...حتی وقتی پست نمی‌ذارم هم وبلاگمو می‌خونن...و این باعث می‌شه که مرتب اینجا رو چک کنم واسه کامنت. در صورتی که نه کسی می‌شناسه منو، نه محتوای خاصی تولید کردم...بدعادت شدم، و لوس.
برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی، روی تصویر بالا کلیک کنید. پوستـر ویـروس کرونـا علائم : سـر درد - گـلـــو درد - سـرفـه کـردن - تـب شـدیــد. انتقال : حیوانات - اشیاء آلوده - دست دادن - هوا (عطسه). پیشگیری : در موقع سرفه یا عطسه دهان خود را بپوشانید - اجتناب از دست دادن و تماس با افراد بیمار - استفاده مرتب از ماسک توسط افراد مبتلا به ویروس - شستن مرتب دستها با آب و صابون به مدت 20 ثانیه. دانلود با کیفیت بسیار بالا و رایگان در https://eitaa.com/zainia
برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی، روی تصویر بالا کلیک کنید.ویــــــــــروس کــــــرونـــــــــــا :علائم : سر درد - گلو درد - سرفه کردن - تب شدید.انتقال : حیوانات - اشیاء آلوده - دست دادن - هوا (عطسه).پیشگیری : در موقع سرفه یا عطسه دهان خود را بپوشانید - اجتناب از دست دادن و تماس با افراد بیمار استفاده مرتب از ماسک توسط افراد مبتلا به ویروس - شستن مرتب دستها با آب و صابون به مدت 20 ثانیه.دانلود با کیفیت بسیار بالا و رایگان در https://eitaa.com/zainia
یادم نیست چند وقت بوده که جمعه ای رو تنها نبودم یادم نیست که اصلا چند وقت که روزی رو از صبح تا شب تو خونه تنها نبودم. امروز برای اولین بار آلنی جمعه رفته سر کار و اتفاقا دیروز هم جز معدود پنج شنبه هایی بود که سرکار بود. به خاطر شلوغی هفته پیشمون این هفته هر روز صبح تا نه شب سرکار بوده حتی پنج شنبه و جمعه. برای دیروز با دوستم قرار گذاشته بودم از صبح تا شب که آلنی بیاد. امروز ولی بعد مدتها صبح آلنی رو بدرقه کردم برگشتم کارهای خونه رو انجام دادم نشست
می‌دونی من هیچ وقت نتونستم فکرهامو مرتب کنم. هیچ وقت نشد یک چیز جدی بنویسم. بهش میگفتم اونقدر دلم میخواد همه کاری انجام بدم که آخرش توی هیچ کاری به سطح بالایی نمی‌رسم.
ولی آخه چه اهمیتی داره؟ کی اون سطح بالا رو تعریف کرده؟ کی این همه برامون تکلیف تعیین کرده که چطور زندگی کنیم؟
هنر
می‌تواند از هنرمند بزرگتر شود؟
در
نوجوانی این سوال افتاده‌بود سر زبانت و از هر آدم حسابیی که می‌دیدی می‌پرسیدی.
غالباً به فکر فرومی‌رفتند و غالباً از فهمیدن این که "آری می‌شود" در
درون خودشان به وجد می‌آمدند.
حالا
روزگاری شده که 49 سانتی 3100 گرمی که خودت زاییده‌ایش و شیره جان به کامش ریختی
اژدهایی شده و می‌بلعدت! و در درون خودت به وجد میایی!
ناله
می‌زنی که: از خودم به ستوه آمده‌ام!
با
ملاحت و بدجنسی و پررویی لبخند می‌زند که: حقتان است!
دارم سعی میکنم به فکرام نظم بدم جمع و جورشون کنم مرتب بزارمشون یه گوشه و هر وقت خواستم برم سراغشون
در هم بودنشون انقدر بوده که از خوابم پرونده
حالا هر چی میچینم میبینم خرابتر شده دارم در دریای افکار مختلف بی سر و سامون غرق میشم
هیچی سر جاش نیست از عاقبت فکر کردن میترسم
شب بخیر
خلاقیت بدون ایجاد بی‌نظمی شکل نمی‌گیرد.از اونجایی که بی‌نظمی به عنوان محصول جانبی نوآوری شناخته شده، معمولاً نشانه خوبی است و سرکوبش هم، آن طور که در بسیاری از شرکتها می‌بینیم، میتونه به طرز عجیبی تأثیر منفی زیادی رو درپی داشته باشه.
خوبه که اجازه بدیم رفتارمون تا حد زیادی بی نظم باشه..
اگر دفترهای کار شلوغ باشند، به تدریج به سمتی پیش می‌روند که بی نظم هم بشوند. خب بگذارید بشوند! وقتی اریک برای اولین بار در سال 2001 میلادی به گوگل پیوست، از
بعضی‌ها معتقدند که این باور اشتباه، توجیه رایجی است که سعی دارد القا کند چرا مردها به اندازه زن‌ها به مرتب کردن اطراف‌شان نمی‌پردازند! احتمالا شما هم دیده‌اید که یک مرد وارد اتاقی می‌شود و «ظاهرا» نمی‌تواند گرد و خاک روی وسایل و لباس‌هایی را که همه جا پراکنده‌اند ببیند، بنابراین روی مبل می‌نشیند و از گرد و خاک و وسایل ریخته شده روی زمین لذت می‌برد!به نظر می‌رسد این باور فقط و فقط بهانه‌ آقایان برای شانه خالی کردن از جمع و جور کردن ری
کداممان بیشتر مقصر بودیم؟ من که موقع شانه کردن موها جیغ و داد می کردم ( و میکنم ) و اجازه نمی‌دادم مامان موهایم را شانه کند؟ یا مامان که به جای آرام شانه کردن، راه حل را در کوتاه کردن دائمی موهایم می دید؟ نتیجه یک چیز بود. موهای قارچی و مصری در تمام دوران کودکی. دایی‌ام می‌گفت : یه کاسه استیل بردار بذار رو سرش زیرشو قیچی کن. مصری دیگه چه صیغه ایه. به نظر من هم منطقی می آمد. 
بعد انگار عادت کردم. خودم داوطلب می‌شدم برای آرایشگاه رفتن. هربار یک بها
بسم الله الرحمن الرحیم
هرکه این سوره را مرتب بخواند به او فقر و دیوانگی  و بلیه نرسد و حق تعالی به عدد هرکه عبادت اصنام کرده و هرکه نکرده ده حسنه برایش نویسند اگر این سوره را بر پارچه نوشته و همراه کودک کنند از گریه و آفات حفظ شود
سازمان بهداشت جهانی گفته است این ماجرا در ایران تا ششم فروردین مرتب اوج می گیرد و تا دهم اردیبهشت سر به نزول می رساند!
یعنی رجز شیطان تا رمضان هست.....چه بنوشان بنوشانم بزنیم ....چه... بسوزان ..بسوزمی 
دست را مرتب باید بشوئیم
و دل را  مرتب باید  بکنیم.... در همدردی با آنها که روی تخت بیمارستانها جان می کنند...
دنیا بما هو دنیا دارد می گوید بمیر یا می میرانندت!
دو هزار گور در قم و دو سه تا بیمارستان صحرایی در کاشان منتظر ماهستند....
دسته جمعی ساک ببندیم!

از این برایم سخت تر نبود که اجنبی بیاید و خانه ات را بگیرد ...

رو به روستا دست تکان دادم و با صدای بلند گفتم: «خدا حافظ خالو. خدا حافظ آوه زین. خدا حافظ گور سفید». زن ها شروع کردند به گریه و اشک ریختن. بچه ها هم گریه می کردند. صورت هاشان کثیف و خاکی بود و اشک رد انداخته بود. جبار روی کولم، گاهی خواب می رفت و گاهی بیدار می شد و نان می خواست. مرتب می گفتم: «الان می رسیم و نان می خوری. کمی صبر کن». ...

از پایم خون می آمد اما اهمیت نمی دادم. برادرها و خواه
✨﷽✨
نماز واقعۍ چه نمازیست؟
✍آیت الله مجتهدی تهرانی (ره) :
شخصی از امام رضا علیه‌السلام پرسید: نماز واقعۍ چه نمازیست؟ حضرت علیه السلام فرمودند: «حُضُورُالقَلْبِ وَ فِراغُ الْجَوارِح»؛ نه اینکه موقع نماز با ریش هم بازی کنم، تمام اعضا و جوارحم باید خاشع باشند. وقتی رو به قبله ایستادی، دستت را روی زانو بگذار، طوری که پشت دست رو به قبله باشد؛ مثل عبد ذلیل. قدیم وقتی بنده ها مقابل مولایشان می ایستادند اینطور بودند. جوارح هم نباید مشغول بازی باش
به نظر من مردا خیلی خیلی خوشبختر از زنها هستن. 
شما ببین همین غذای اماده که مردا میخورن. یا یه خونه مرتب و تمیز که هر روز میبینند. یا این از همه مهمتره که شبا سرشونو میکنند توی موهای تمیز و نرمالوی زن و سرمست عطرش میشن. ولی خودشون اگه تازههه اگههههه موی تو سرشون باشه زبر و تیزه. 
چطور پیشرفت کنم ؟ شاید این سوالی باشه که مرتب از خودتون بپرسید .
جواب این سوال هم چیزی جز تلاش برای کسب مهارت های جدید  و امتحان کردن دانش و آموخته های قبلی هست . 
پس لطفا دست از آرزو کردن و ... بردارید و بچسبید به یاد گیری چیزای جدید . 
ظرفها رو میشورم که فردایی که فقط و فقط مال خودم است وقتم بابتش نرود و صد البته خانه مرتب سرحالترم کند. نورها رو کم میکنم شجریان میگذارم. بوی کباب تابه ای ساعت ۱۲ شب میچسبد.
قرار است فردا و پس فردا بابت استعلاجی بمانم منزل و بچسبانمش به جمعه. خوب است با حال نزارم عاشق حال فردایم هستم.
آرایش چشمان ریز
برای اینکه چشمان ریز درشت شوند راه های زیادی نظیر: استفاده از ریمل برای مژه های پایین، فر مژه، مژه مصنوعی و خط چشم، مرتب نگه داشتن ابروها وجود دارد که در ادامه به بررسی هریک پرداخته ایم.استفاده از خط چشم سفیداستفاده از خط چشم سفید، از راه های بزرگ نشان دادن چشمان ریز است. با مداد سفید، داخل پلک خود را خط بکشید. از یک مداد نرم برای اینکه به چشمانتان آسیب وارد نشود، استفاده نماید. در بخش گوشه پلک خود نیز می توانید از این مداد استف
خرید ست لباس زیر. شورت و سوتین ، خرید سوتین ، ست زیر زنانه ، خانم های که به شخصیت خود اهمیت می دهند در انتخاب لباس زیر زنانه خود نیز نکته سنج هستند و اغلب بخاطر اینکه زیباتر به نظر برسند از ست لباس زیر که هم طرح و نقش جذابی دارد و هم نشان از مرتب بودن است استفاده می کنند.
دم نونوایی، چند قدم دورتر از اون و دیگران ایستادم.
اون رو میبینم که داره ... رو مرتب میکنه.
نگاهش میکنم. چند لحظه ای به اون خیره میشم.
یاد چیزهایی در گذشته میفتم. گوشه ی چشمم خیس میشه.
با خودم میگم: هنوز در پر کردن و پوشوندن این باگ موفقیت کامل بدست نیاوردم.
هرچند دیگه عادت کردم به ... ولی بازم باید رو خودم کار کنم.
سال 96 بود، خیلی اتفاقی یکی از بچه های کلاسمون متوجه شد من وبلاگ دارم ...  یک عکس به ایمیلم فرستادند به این محتوا .... اولش اعصابم خورد شد ولی خب بعدش که گفتن چطوری متوجه شدن و سوتی خودم بودِ که توی جزوم ادرس ویلاگمو با خطی خوش نوشته بودم. اعصابم آرام تر شد.

حلوا را می‌توان نوعی شیرینی، دسر و یا حتی نوعی غذا معرفی کرد. این خوراکی خوشمزه با سرخ کردن آرد بدست می‌آید.
مواد لازم
500 گرم آرد سفید گندم (ترجیحا آرد سنگک)
2 گرم زعفران ساییده
1 پیمانه آب (250 میلی‌لیتر)
400 گرم شکر
300 گرم روغن (کره، روغن جامد و روغن مایع هر کدام 100 گرم)
2 قاشق چایخوری گلاب برای محلول زعفران
½ پیمانه گلاب
دستور العمل‌
ابتدا آرد را الک کنید و در تابه ای بریزید.
زعفران ساییده را با گلاب دم کنید تا رنگ، طعم و عطر زعفران خارج ش
طرز تهیه شیر برنج قالبی با شیر برنج معمولی تفاوتی ندارد، تفاوت این دو فقط در نحوه سرو آن است. به دلیل شکل و ظاهر جذاب و متفاوت این شیر برنج از آن در مهمانی‌ها مجالس استفاده می‌شود. 

مواد لازم
برنج به‌صورت دو پیمانه (اصولاً بهتر است برنج را به‌صورت نیم دانه مصرف کنید.)شیر تازه ۸ پیمانه (پیمانه برای خود می‌توانید اندازه یک لیوان تعریف کنید.)شکر یک پیمانهگلاب تازه نصف پیمانهخامه ۳/۲ پیمانهمواد دیگر که استفاده از آن‌ها اختیاری است مانند پود
محیط ظاهری و فیزیکی شاد بر شادابی و شادمانی افراد تأثیر دارد . این بخش شامل :
1- فظاسازی و زیباسازی حیاط مدرسه : دیوار های تزئین شده با نقاشی های زیبا ومتناسب
با محیط مدرسه ، سطح زمین مناسب ، کاشت درخت و فظای سبز ، قرار دادننیمکت های
رنگی و زیبا ، تابلوی زیبا در سر در مدرسه ، مناسب بودن اندازه ی محیط مدرسه
2- زیباسازی ساختمان مدرسه : رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان ، نصب پرده های زیبا ،
زیباسازی راهروها ، کلاس ها و قرار دادن گل های طبیعی و مصنوعی در
گاهی ممکن است فقط سرتان را بچرخانید تا مطمئن شوید قبل از بیرون آمدن از پارکینگ همه چیز مرتب است یا شاید بعد از گذراندن ۹ ساعت پرواز، یک حرکت کششی خوب داشته باشید.اکنون شما دچار موج‌هایی از درد عضلانی، غیرقابل تحمل می‌شوید که پشت شما چنان درد می‌گیرد که به سختی می‌توانید بایستید. از آنجا که ادامه مطلب 
سه روز هست که اومدم توی اتاق جدید، اتاقی که برای یک ماه و نیم مهمونش هستم. روز اول که به مرتب کردن وسایل و بشور و بساب بعد از سفر گذشت، روز دوم رو هم از صبح تا شب بیرون بودم، اما امروز از خواب بیدار شدم، صبحونه‌ی مفصل خوردم و به خودم که اومدم دیدم از اون حالت مهمون‌طور خارج شدم و دارم میز رو دستمال میکشم و وسایل روش رو مرتب می‌کنم، این یعنی الان منم متعلق به اینجام. حس تعلق حس عجیبیه. در عین حال که شیرینه، ترسناک هم هست. تا وقتی یه جایی مهمونی؛ م
آموزش رویت برای معماری داخلی
Autodesk Revit دارایی های انتگرال را باز می کند آموزش رویت برای معماری داخلی که به شما امکان می دهد به طور مؤثر طراحی و مقابله با تعهدات خود را انجام داده و ساختارهای خود را تصور کنید.
در این دوره ، نحوه استفاده از Revit را در طی فرایند ساختاری داخل بیابید.
معلم برایان مایرز نشان می دهد که چگونه برنامه سرمایه گذاری خود را مرتب کنید ، تکمیل هزینه ها را به اتاق ها اختصاص دهید ، و مواد جدید و انواع تقسیم کننده های سفارشی را تهی

براى اینکه خانه اى، خانه باشد باید کسى مدام در آن راه برود.
باید یکى باشد که ظرفهاى کثیف را بگذارد توى سینک. تمیزها را بچیند سر جایش. تختها را مرتب کند. میوه ها را بشورد. به گلدانها آب بدهد. ملافه ها را عوض کند. لباسها را مرتب کند. به ناهار فردا و شام شب فکر کند.
جارو بزند و گردگیرى کند. براى اینکه خانه، خانه باشد یک عالمه قدمهاى خاموش از تراس تا آشپزخانه، از آشپزخانه تا اتاق خواب، از اتاق خواب تا حمام، از حمام تا دم در بارها و بارها با
 سلام دوستان 
یه هفته قبل عید با یکی از همکارانم آشنا شدم (هر دو نفر متولد 63 هستیم)، گویا یه سال پیش منو به ایشون معرفی کرده بودن، منتها چون شرایط کاری شون اوکی نشده بود نیومده بودن صحبت کنن ، تا اینکه امسال شرایط طوری شد که تو سرویس منو دیدن و بعد از دو بار دیدن از یکی از همکارهای خانم خواسته بودن با من صحبت کنن.
خلاصه قبل عید یه جلسه همدیگه رو دیدیم و خیلی هم خوب پیش رفت، بعد اون دیدار من بلیط داشتم ( هر دو نفر از یه شهر دیگه ایم) اون آقا پیام داد
به گزارش ایسنا، زنجبیل از جمله طعم‌دهنده‌های نوشیدنی چای به حساب می‌آید. کارشناسان تغذیه و سلامت، مصرف زنجبیل را به دلایل پزشکی متعددی توصیه می‌کنند از جمله اینکه می‌توان با افزودن این گیاه خوراکی به وعده صبحانه، روز خود را تغییر داد. صبحانه مهم‌ترین وعده غذایی است و افزودن زنجبیل که سرشار از مواد مغذی است، این وعده غذایی را سالم‌تر می‌سازد. به نوشته روزنامه "تایمز آو ایندیا" از جمله دلایلی که به مصرف مرتب زنجبیل در هنگام صبح توصیه می
و سلام به خودم و سلام به شما و سلام به سال جدید
ورود به سال جدید رو تبریک میگم.
بریم و ببینیم که گلدونمون حالش چطوره. 
بازم یکی دو ماهی شده که نیومدم و مثل همیشه امیدوارم دیگه از این به بعد مرتب بیام. ان شاء..
یک سری خاطارت از اربعین 97 مونده که ننوشتم.
دو ماه آخر سال 97 هم که کلا خاطرات رو ننوشتم ولی یکی دوتا خاطره خوبش رو که یادمه رو می نویسم.
بریم ...
سلام من!
الان که داری اینو میخونی داری دوران ابتداییتو میگذرونی!
یه دختر شیطون ریزه میزه ای:دی
و البته پر حرف.. 
اگه حرفی تو دلت میموند و ب مامانت قبل خواب نمیگفتی خوابت زهر میشد زهر! 
رفتی راهنمایی..تو اون دوران برنده فلان مسابقه شدی و الان؟
باید بگم دوباره رفتی تو مسیر همون مسابقه منتها با نوع مدل دیگ و اون شده یکی از تنها دلخوشیات تو شهر غریب شاید..
دوران راهنمایی مسیرتو خارج از المپیاد کردی..
و دلخوری دبیر و.. 
نمیدونم کی بود کی شد ک دیگ نگفتی
الان ساعت 7 و 40 دقیقه صبحه و من توی پله‌های اضطراری طبقه هشتم ساختمون خوارزمی دانشگاه ایستادم. حرکت نور گرم خورشید روی درخت‌ها و ساختمون‌ها رو توی این روز سرد آلوده نگاه می‌کنم و جذاب تر از همه؟ 17 تا طوطی سبز خوشرنگ روی بالاترین شاخه‌های درخت چنار جلوی ساختمون نشستن و حموم آفتاب میگیرن. هرازگاه پرهاشون رو مرتب میکنن و با هم دیگه صحبت میکنن.

پنج شنبه - پنج دی 98
- همه چی میگذره.
- اوهوم، همه چی. به عنوان گونه انسان خیلی سخت‌جان هستیم. به همه چی عادت می‌کنیم.

در انتهای این مکالمه بود که متوجه شدم، در حال عادت کردن به این وضعیت جدید در زندگی‌م هستم. از همان روزهای آغازین مرتب نوشته‌هایی را در مورد مراحل مختلف سوگ می‌خواندم و می‌دانستم که نباید برای بهتر شدن حالم، خودم را تحت فشار بگذارم. به هر حال این تجربه، همیشه جز سخت ترین تجربیاتی بوده که بشر از اولین روزهایی که واحدی به نام قبیله را ایجاد کرده ب
 بچه ها رفته اند بیرجند. تا شنبه توی اتاق تنها هستم. امروز بیدار که شدم شروع کردم به جمع و جور کردن. اتاق بی اندازه در هم و بر هم بود. دوست داشتم نامرتبی هایش را خودم به تنهایی مرتب کنم آن هم وقتی دیگران نیستند. بعد کمی درس خواندم. بیشتر وقتم را به روشی کاملا ناسالم هدر دادم. در خودم فرو رفتم و در افکار پرت و پلا غوطه ور شدم. تنم را منقبض کردم، پشتم را گرد کردم و همه ی تنش ها را ریختم توی دیافراگم و قفسه ی سینه ام. 
پیش پ نرفتم. اوایل دوست داشتم تنها
خب ددیم دعوت کرد که این چالشو بدم ~¿~
۱. اتاقمو اون مدل کاغذ دیواری که میخوام بزنم 
۲. فن ساین و کنسرت برم 
۳. آلبومای از زمان دبیوت تا آخرین آلبوم رو تمام ورژناشو داشته باشم
۴. دنسر شم 
۵. ددی و مامیمو ببینم 
۶. یه دفعه از نزدیک رامتینو بزنم ()
۷. اتاقمو از زیر بنا مرتب کنم
۸. سرویس اتاق خوابمو عوض کنم
۹. یه عاالمه کیک بستی و نوتلا بخورم ...
۱۰ . با دوستام برم بیرون

آموزش زدن لاک ژل به صورت مرحله به مرحله
آموزش زدن لاک ژل به صورت مرحله به مرحله در خانه را برای راحتی کار شما و همچنین به صرفه بودن هزینه این کار برای شما گردآوری کرده ایم. شما با انجام روش های زیر می توانید ناخن های خود را لاک ژل بزنید و همچنین ناخن های خود را مانیکور و تمیز و مرتب کنید. زیرا دستان مرتب و شیک در زیبایی شما بسیار نقش مهم م بسزایی دارد. برای خریدن لاک بهتر است بهترین محصولات آرایشی مخصوص ناخن ها انتخاب کنید چون که اگر لاک جنس خوب
من آدمی معمولی‌ام با دغدغه‌هایی معمولی. هیچ وقت فکر عوض کردن دنیا و ریشه کن کردن ظلم و بدی را در سر نپرورانده‌ام. 
هیچ‌گاه در پی سامان دادن به تمام ناسامانی‌های این جهان نبوده‌ام. من آدمی معمولی‌ام که آرمانشهری‌ در ذهنم نساخته‌ام که برایش بجنگم. 
من خیلی معمولی زندگی می‌کنم. من کتاب می‌خوانم اما نه پشت میز، نه همراه با نسکافه و شکلات تلخ و نه با دفتری که یادداشت‌هایی در آن بنویسم. من کتاب می‌خوانم وقتی به رهاترین حالت ممکن، دراز کشید
تا همین چند وقت پیش مرتب برنامه‌ی هواشناسی گوشی را چک می‌کردم. برنامه را زیر و رو می‌کردم تا ببینم در هفته‌ی آینده چه روزی باران می‌بارد، کدام سرزمین دور برف و بوران خواهد داشت و شب‌های مهتابی در انتظار کدام جغرافیاست.
این روزها دیگر برنامه‌ی هواشناسی گوشی را باز نمی‌کنم. دل داده‌ام به آفتاب هر روزه و روزهایی که مرتب بلند و بلندتر می‌شوند. این روزها از گذر زمستان خوشحالم. پاییز و زمستان که تمام می‌شوند هرچه باران و غم است، هرچه برف و س
این مطلبو واسه دل خودم نوشتم و هیییییچ ادعایی ندارم خودمم میدونم افتضاحم تو نوشتن...به زودی از این وب پاک میشه و به اون یکی وبم منتقل میشه...شایدم کلا شیفت دیلیت شد...فقط خواستم بگم خدارو شکر کنین که سلامت اید و حالتون خوبه...
دو روز پیش داشتم خونه رو مرتب میکردم با دیدن یه چیزی()یاد گذشته افتادم...یه سال پیش...تو یه همچین زمانی...
ادامه مطلب
دیشب، به اندازه ی مدت ها نگریستن، گریستم. سخت و بی حد ... حال خوبی نداشتم. از عواقب PMS است. ولی اگر PMS هم نبود، باز هم نیاز داشتم به چنین گریستنی .... حالا کمی سبک ترم، اقلا از اشک ها سبک شده ام. از بغض ها سبک شده ام. هنوز اما ... اندوه در دلم جاریست ... اندوهی که نمی دانم از کجاست و چرا هست. 
دیشب نامه های سیمین به جلال را می خواندم. دلم هوا کرد مثل شان مرتب و منظم بنویسم. روزانه نگاری کنم ... نه برای کسی. برای خودم. بی مخاطب بی مخاطب.

امروز، 13 آبان 98
از ابتدای سال جدید چند قرار کوچک با خودم گذاشتم. آنقدر اینور و آنور خواندم که پایبند بودن به بعضی کارها در زندگی بسیار تاثیرگذار است، گفتم خب حتما یک چیزی هست که اینقدر همه جا می‌نویسند و می‌گویند. امتحان کردنش ضرر ندارد. من هم چند تا کار برای زندگی‌ام مشخص کردم که به‌شان پایبند باشم؛ کارهای حساب‌شده!
یکی‌شان را می‌گویم. مثلا هر شب قبل از خواب حتماِ حتما اتاقم را مرتب و منظم کرده باشم. کتاب‌ها در قفسه رفته باشند. لباس‌ها آویزان شده باشن
1-مرتب ورزش کنید
ورزش کردن باعث ترشح اندورفین در بدن میشود که باعث ایجاد آرامش و شادی در شما میگردد. پس مرتب ورزش کنید تا استرس را از خودتان دور کنید. ضمن اینکه باید سیگار و قلیان را کنار بگذارید زیرا این موارد به شدت استرس و حواس پرتی کمک می کنند. در کنار ورزش از غذاهایی مثل گردو، آووکادو و شکلات تلخ استفاده کنید زیرا بسیار کمک کننده هستند. پیشنهاد می کنیم یوگا و مدیتیشن بیاموزید!
2-نفس عمیق بکشید
دفعه ی بعد که با یک موقعیت استرس زا مواجه شدید،
خوب دوباره یک پروژه درسی می خواد شروع بشه و مثل همیشه پیش نیازش مرتب
کردن اتاقه. باید برای استخدامی اموزش پرورش بخونم که ده ماهه دارن فقط
وعده میدن می خوان آزمون بگیرن. یعنی این تنها شانس من برای یک کار ثابته
که ایشالا به ثمر بشینه. از مهر هم کلاسهای آیلتس رو شروع می کنم و در به
در دنبال کار می گردم. 
رژیم؟! شرایط فعلا اوکیه. حواسم هست به قضیه
در این بخش به معرفی امکانات و ویژگی های افزونه پرداخت چند مرحله ای ووکامرس می پردازیم، یکی از ویژگی های برجسته افزونه Multi-step Checkout این است که می توانید پرداخت چند مرحله ای افقی و عمودی ایجاد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از این افزونه با ما همراه باشید.
چرا نیاز به استفاده از افزونه پرداخت چند مرحله ای ووکامرس دارم؟
کاربران از پرداخت چند مرحله ای احساس بهتری دارند چون آنها متوجه می شوند که در هر مرحله چه اطلاعاتی باید را کامل می کنند در نتیجه ا
با تقریب خوبی میشه گفت که از وقتی به یاد دارم میز کار من نا مرتب و در هم و برهم بوده. توی هر دوره ای از زندگی این میز کار مفهوم متفاوتی داشته. مثلا موقعی که تهر 6 نفر توی یک اتاق زندگی میکردیم غالبا وسایل من پخش و پلا بوده. و همیشه میوه ها توی کولم کپک میزدند. بزرگتر که شدم و یک اتاق تبدیل شد به دو اتاق میز تحریر داشتم که هیچ وقت از اون استفاده نمیکردم چرا که هیچ وقت روی صندلی میزنهار خوری ای که برای پشت میز انتخاب کرده بودیم راحت نبودم. من ادم چهار
خانه محلی است که ما بیشترین زمان خود را در آن می گذرانیم و محیطی است برای کسب آرامش و آسایش. همانطور که ما برای دیزایین و چیدمان خانه ی خود دقت و سلیقه صرف می کنیم؛ نیاز است تا نظافت منزل در کرج را رعایت کنیم تا مانع از بروز بیماری ها و بسیاری از مشکلات از قبیل افسردگی و ناامیدی شود. ایرانی ها با رسم خانه تکانی میزان اهمیت نظافت خانه خود را از دیرباز نشان داده اند. با شروع فصل خانه تکانی همه ی ما به تب و تاب تمیزی و نظافت می افتیم.
سوال هایی که در

محیط ظاهری و فیزیکی شاد بر شادابی و شادمانی افراد تأثیر دارد . این بخش شامل :
۱-فضاسازی و زیباسازی حیاط مدرسه : دیوار های تزئین شده با نقاشی های زیبا ومتناسب
با محیط مدرسه ، سطح زمین مناسب ، کاشت درخت و فظای سبز ، قرار دادننیمکت های
رنگی و زیبا ، تابلوی زیبا در سر در مدرسه ، مناسب بودن اندازه ی محیط مدرسه
۲- زیباسازی ساختمان مدرسه : رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان ، نصب پرده های زیبا ،
زیباسازی راهروها ، کلاس ها و قرار دادن گل های طبیعی و مصنوعی د
کافیه ۳ واحد الگوریتم یا درس‌های مرتبط با الگوریتم رو پاس کرده‌باشید، یا نه... کافیه در حد دو سه جلسه، سر کلاس الگوریتم یا درسی که با الگوریتم مرتبطه رفته باشید تا بدونید یکی از اولین کارها تو این شاخه، حساب کردن حالت extreme عه. یعنی میاید بدترین و بهترین حالت ممکن رو برای یه الگوریتم در نظر می‌گیرید و بعد با یه روش‌هایی محاسبه می‌کنید که این الگوریتم به طور متوسط تو چه زمانی اجرا میشه یا چقدر حافظه اشغال می‌کنه و از این حرفا.
بذارید یه مثال
یکی از مهمترین قسمت های هر کولر گازی فیلتر آن است که کار تصویه ذرات معلق هوا را انجام میدهد.
اگر به طور مرتب فیلتر کولر گازی خود را تمیز نکنید کثیفی آن باعث خواهد شد تا بهره وری و راندمان کار کولر گازی پایین بیاید زیرا هوای گرمی که به داخل پنل کولر گازی کشیده میشود تا با گذشتن از روی کویل های خنک به هوای خنک و دلچسب تبدیل شود باید برای تمیز شدن و عاری شدن از هر گونه ذرات از این فیلتر ها بگذرد.
چگونه فیلتر کولر گازی را تمیز کنیم ؟
اگر به طور مرتب ف
نباید از مریضی نوزاد و افراد فرار کرد وبرا خیلی هاش راهکار هست 
مثلا #سرخک #آبله #اوریون مخملک حجامت قبل تب تمومش میکنه و ایمنی کامل میده 
اما واکسن که شبه میکروب هست ممکنه در اینده دوباره بروز پیدا کنه 
۲- سیتم #ایمنی مادر 
مثلا بادکش کمر مادر
حجامت و...
۳- خوردن مرتب سوپ ها و فالوده سیب سوپ سرماخوردگی و...
۴-  اجازه ب نوزاد بدیم مرحله دهنیش را درست رد کنه و دائم دستش را نشوریم 
۵-بازی در خاک 
۶- حجامت مرتب جاهای مختلف بدن و نذاشتن عسل و مواد ضد عف
لیست ها محتوای عالی هستند. آنها سرگرم کننده هستند و برای خوانندگان شما مصرف می کنند. از برنامه وب ما و یا برنامه iOS استفاده کنید تا لیست ها را در حال حرکت بگذارید و آنها را به روز نگه دارید. به زودی نرم افزار آندروید!
در لیست و وبلاگ خود منتشر کنید
Listly باعث می شود که لیست های خود را در وبلاگ یا وب سایت چت یاهو و چت مهر خود منتشر کنید که مخاطبان شما را تحت تاثیر قرار می دهد. لیست های خود را از هر کجا که هستید می بینید و مطالب خود را تکامل می دهند.
مخا
میل نوشتنم ته کشیده.بارها اومدم این صفحه رو باز کردم و چند ثانیه نگاش کردم و دوباره بستم.زندگی خیلی مرتب تر و دلخواه تر از همیشه داره پیش میره ولی موقع نوشتن که میشه فقط چیزای منفی میاد تو ذهنم.ازشون حرف نمیزنم چون به اندازه ی کافی اطلاع داریم و ذهن مون سیاهه.بیایین اگه راهی دارین که باهاش سیاهی ها رو میشورین بهم بگید.برعکس همیشه سکوت نکنین.کامنت بذارین و از تجربیات تون بگین.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها